Almanya-Gürcistan nakliyegermany mapSanayi ülkesi olan Almanya, bir çok Kafkasya, Ortadoğu ve Ortaasya ülkesine ihracat yapmaktadır. Tabii ki; yeni gelişen ülkeler arasında olan Gürcistan da saymış olduğumuz bu bölgeler arasında yer almaktadır. Firmamız Türkiye den Almanya’ya düzenli olarak ihracat taşımaları yapmaktadır. Araçlarımız yüklerini boşalttıktan itibaren garajlarımıza yada en müsait alan da yük emirleri için hazır vaziyette beklemektedir. Tüm araçlarımız Euro 4 ve Euro 5 normlarında çevreye dost araçlardır ve düzenli olarak bakıma alınmaktadırlar.
Gürcistan içerisinde başlıca teslimat noktalarımız ; Batum, Tiflis ve Poti’dir. Ayrıca sizin belirttiğiniz belirttiğiniz noktalar da teslimat yapabilmekteyiz. Yaklaşık olarak yükü alan aracımızın Gürcistan sınırına varış süresi 8-9 gün olarak dikkate alınabilir.
Tüm araçlarımız Türkiye sınırlarını kullanarak Gürcistan’a gidebildiği gibi, Bulgaristan’ın Varna limanından Poti limanına mevcut olan Ro/Ro hattını kullanarak da Poti limanına varış yapabilmektedirler.

Almanya-Gürcistan nakliyeleri ile ilgili fiyat talepleriniz için info@baykalog.com email adresimizi kullanabilir yahut +90 262 654 2024 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 262 654 2024 ( Pbx )
Mobil : +90 532 234 3686
Fax : +90 262 330 0344
E-mail : info@baykalog.com
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz