Gebze-Gürcistan nakliyeGeorgiaDeğerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz, Öncelikli olarak firmamızı tercih edip websitesimizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürü sizlere borç biliriz. Bildiğiniz üzere firmamız ger geçen günün ardından yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. Türkiye’nin büyüme politikalarına paralel olarak coğrafyamızın da elverişli şartları neticesinde bu gün 100’e yakın çalışan bir bir çok ülkedeki ofislerimiz ile sizlere hizmet vermenin onuru ve gururu içerisindeyiz.
Gebze ülkemizin en büyük sanayi yerleşke merkezidir. Kocaeli sınırları içerisinde bulunan Gebze ilçesi günlük nüfus bakımından İstanbul dan sonra ikinci önemli merkez olarak gösterilebilmektedir. Çünkü; İstanbul da bulunan sanayilerinde Gebze’ye gelişi ile beraber Gebze gerek ekonomik gerek ise nüfus bakımından hayli büyümüştür. Firmamız Gebze de bulunan merkezi ve depoları ile siz değerli müşterilerine bu yüzden hizmet vermektedir.
2011 yılı ve 2012 yılının ilk altı aylık dönemi içerisinde Gürcistan’a bir çok önemli taşımayı gerçekleştiren Forka Lojistik siz değerli müşterilerinden gelecek fiyat talepleri için teknolojik anlamda da bir çok yatırım yapmaktadır. Ayrıca, Gürcistan da bulunan ofisimiz üzerinden alıcılarınız ürünlerini teslim alana kadar Gürcistan ofisimiz ile iletişime geçebiliyor ve bilgi akışı her zaman sağlanabiliyor. Lütfen daha fazla bilgi için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Unutmayın ki biz size sadece bir telefon kadar uzağız.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 262 654 2024 ( Pbx )
Mobil : +90 532 234 3686
Fax : +90 262 330 0344
E-mail : info@baykalog.com
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz