Gürcistan iş makinesi taşımacılığıismakinesiDaha önceki yazılarımız da da belirttiğimiz üzere sovyetler birliğinin dağılması ile beraber Gürcistan gelişim sürecine başlamış bulunmaktadır. Bu gün Türkiye ve tüm dünya ülkelerinden bir çok sanayi ve teknoloji malzemeleri Gürcistan’a sevk edilmektedir. Tabii sevk edilen malzemeler arasında inşaat sektörünün ihtiyacı olan iş makinaları da bulunmaktadır. Gürcistan ekskavatör nakliyesi hususunda firmamız kendi özmal filosunda mevcut lowbedleri ile hizmet sağlamaktadır. Başlıca teslimat yaptığımız şehirler; Batum, Tiflis ve Poti olarak öne çıkmaktadır. İlgili ülkede bulunan iş ortaklarımız aracılığıyla araçlarımızın Gürcistan sınır kapısına varmadan yol belgeleri ve eskortlarını temin ederek daha hızlı teslimat ile beraber müşteri memnuniyetini sağlayabilmekteyiz.
Şaet sevk edeceğiniz ürünler transit ise yani gemi ile gelip Türkiye limanları üzerinden sevk edilecekse sizin adınızı Transit gümrükleme, Liman prosedürleri ve yükleme işlemlerini tamamlayarak makinelerinizin sevkini sağlayabiliyoruz.

Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için +90 262 654 2024 numaralı telefonumuzdan yahut websitemiz üzerinden canlı destek bölümü aracılığıyla müşteri temsilcilerimiz ile temas kurunuz. Sizlere yardımcı olmak için daima hazır olarak beklemekteyiz.

Benzer YazılarYorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 262 654 2024 ( Pbx )
Mobil : +90 532 234 3686
Fax : +90 262 330 0344
E-mail : info@baykalog.com
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz