Gürcistan nakliyeGeorgiaDeğerli ziyaretçimiz, Firmamız kendi depolarından organize ettiği Gürcistan nakliyeleri ile ilgili İstanbul-Anadolu yakasında ki depolarını kullanmaktadır. Haftanın iki günü çarşamba ve cuma olarak çıkış alan araçlarımız başta Batum, Tiflis, Poti gibi gümrüklere uğrayarak ürünlerinizi alıcılara teslim etmektedir. Gürcistan’a sevk ettiğimiz araçlar kamyon römork olarak kullanılmaktadır. Bunun amacı ise daha az nakliye masrafı ile müşterilerimize rekabetçi fiyatlar vermektedir, Kamyon römorkumuzun ön kısmı Azerbaycan olarak yüklenir, arka kısmı ise Gürcistan olarak yüklenir.

Gürcistan da yüklerimizi tahliye ederek, Azerbaycan’a devam ederiz. Gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlar müşteri beklentilerinin karşılanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak tamamlanır.Ayrıca, gümrük komisyoncu firması bulunmayan müşterilerimize de kendi gümrük firmamızı öneririz ve işlemleri tek bir elden daha hızlı tamamlarız.

Lütfen daha fazla bilgi için +90 262 654 2024 numaralı telefonumuzdan yahut websitemizin canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 262 654 2024 ( Pbx )
Mobil : +90 532 234 3686
Fax : +90 262 330 0344
E-mail : info@baykalog.com
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz