İngiltere-Gürcistan nakliyeingiltere haritaSanayi devriminin ata babası ve dünyanın bir çok ülkesine sanayi ihracı yapan İngiltere den Gürcistan’a olan tüm yüklemeleriniz için profesyonel çözümler ve cazip fiyatlar ! Firmamız Dover, Birmingham, Manchester ve İskoçya da hazır bulundurduğu araçları ile Gürcistan ve Azerbaycan nakliye hizmetleri ile ilgili hizmet tahsisi yapabilmektedir.
Devamlı eğitim sürecinde bulundurulan sürücülerimiz ve kendi alanında uzman operasyon elemanlarımız ile yükleme noktasından varış noktasına kadar haberleşme kanalları profesyonelce kullanılarak müşterilere anında bilgi akışı sağlanmaktadır. Müşterilerimizi sağlamış olduğumuz nakliye hizmetinin tam ortasına koyarak hizmetin her alanında bilgi akışını kendilerine yönelik gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ingiltere de ihracat gümrüklemesi işlemlerini de yapabiliyor. Bu yönümüzle de müşterilerimizin yaratıcı çözüm ortağı olma kimliğimizi devamlı aktif kılıyoruz.
Ayrıca, ingiltere den transit ticaret  yapmak isteyen müşterilerimiz için ise İstanbul ve Gebze de bulunan antrepolarımız üzerinden bu hizmeti sağlayabiliyoruz.
Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 262 654 2024 ( Pbx )
Mobil : +90 532 234 3686
Fax : +90 262 330 0344
E-mail : info@baykalog.com
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz