Lashing ve Konteyner Lashingkonteyner lashingDeğerli müşterilerimiz bildiğiniz üzere firmamız sizler için birçok hizmeti tek bir çatı altında sunabilmektedir. Son zamanlarda konteyner taşımacılığı hizmetimiz için sizlerden ekstra talepler almakta ve bu taleplerinizi karşılamak için çaba sarf etmekteyiz. Bu bağlamda alınan taleplerin en başında lashing yani konteynerin içine yüklenen ürünler için konteyner lashing hizmeti ön plana çıkmaktadır.
Müşterilerimize vermiş olduğumuz kara nakliye hizmetimizin yanında bu hizmetleri de vermek için çaba sarf ediyor ve yoğun çalışmalar yapıyoruz. Lakin bu konuda artan yoğun talebi karşılayamadığımız durumlarda ise ABK Denizcilik, Yük Sabitleme ve Liman Hizm.Tic.Ltd.Şti ünvanlı firmadan da destek alıyoruz. Kendi alanında uzman ekipleri ile oluşturdukları operasyon yetkilileri konteynerler içerisinde yüklenen ürünlerin lashingini en profesyonel şekilde tamamlayarak sevke hazır hale getirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bildiğiniz üzere deniz aşırı ülkelere sevk edilen malların taşınmasında kullanılan konteynerler her ne kadar ağır tonajlı gemilerin dalgalardan etkilenmeyişinden kaynaklı sarsılmasalarda gemilere yükleme, boşaltma yahut araç üzerine yükleme boşaltma işlemlerinde sarsılabilmektedirler. Bu yüzden sevke konu ürünlerin varış noktalarına daha güvenli ve üretildiği gibi ulaşabilmesi için lashing hizmetinin temin edilmesi ve sunulması gerekmektedir.
Firmamız her daim sizlerin yanında olacağını beyan eder ve bundan sonraki süreçlerde de yakın partnerlik ilişkisi kurduğumuz alt yüklenicilerimizin de bilgilerini size vermekten çekinmeyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Firma Bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz