Poti liman yüklemeleripoti portEski sovyet ülkelerinden olan Gürcistan, zaman geçtikçe teknolojiye olan yatırımlarını tamamlayarak hizmet verdiği sektörleri geliştirmektedir. Bildiğiniz üzere Türki cumhuriyetlere gidecek malzemelerin bir çoğu Poti liman üzerinden sevk edilmekte bu vesile ile rekabetçi fiyatlar elde edilmektedir.
Ayrıca, Sovyet sömürgesinde kalmış tüm ülkelerin demiryolu ray genişlikleri Avrupa ülkeleri ile uyumlu ülkelerin ray genişliğinden farklıdır. İşte burada Poti liman çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü; eğer Azerbaycan’a ürün sevk etmek istiyor ve demiryolunu da kullanmak istiyorsanız Türkiye de mevcut ray sistemi ile sovyet ray sistemi uyuşmayacağından ürünlerinizi Poti limanına sevk ederek, limanda bulunan raylar da ki mevcut vagonlara tahliye ederek ürünlerinizi rahatlık ile Azerbaycan’a yahut diğer Türkü cumhuriyetlere taşıyabilirsiniz.
Şu anda hali hazırda poti limanında 2 adet 100 ton kapasiteli vinç bulunduğundan, ürünlerinizi rahatlık ile elleçleyebilecek ekipmanı da  orada hazır halde bulabilirsiniz. Ancak, gürcistan hükümeti limanlarda her ürüne ayrı liman masrafı uygulamaktadır. Lütfen siparişleriniz öncesinde ürün bilgilerinizi bizler ile paylaşınız.

Bizlere ulaşmak için +90 262 654 2024 numaralı telefonumuzu kullanabilir yahut websitemiz üzerinden canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Firma bilgilerimiz


BAYKA LOJİSTİK VE TAŞ.HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4
Gebze/KOCAELİ
Tel : +90 262 654 2024 ( Pbx )
Mobil : +90 532 234 3686
Fax : +90 262 330 0344
E-mail : info@baykalog.com
Fiyat talep etmek için lütfen e-mail gönderiniz.
www.baykalog.com

Fotoğraf Galerimiz